2 * hvězdičkové apartmány v Lublaňi

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Lublaňi. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Lublaně, kde najdeme města Dol pri Ljubljani, Domžale, Medvode, Skaručna a Brezovica.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Metelkova StarStar

Foto: Metelkova
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Situated 2.6 km from Ljubljana Castle and 200 metres from Metelkova, the apartment offers accommodation located in Ljubljana. The Ljubljana Central Market and the Ljubljana Puppet Theatre are within 1.1 km and 1.


2. Central Antique Apartments StarStar

Foto: Central Antique Apartments
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
75 %

Central Antique Apartments se nachází v Lublani, 500 metrů od lublaňského hradu a 300 metrů od hlavního tržiště. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování zahrnuje TV a kuchyňský kout s lednicí.


3. Apartment Irina StarStar

Foto: Apartment Irina
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Situated a 1.9 km from the centre of Ljubljana, Apartment Irina is a modern apartment with amenities like free WiFi, a flat-screen cable TV, a private entrance and a terrace. The closest bus stop is just 100 metres away.

Pokoje

Apartmán
osoby55 - 85 EUR za noc

4. Ljubljana City Center Apartment JB2 StarStar

Foto: Ljubljana City Center Apartment JB2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Ljubljana City Center Apartment JB2 in Ljubljana provides accommodation with free WiFi, 2.2 km from Ljubljana Castle. The apartment is 700 metres from Metelkova.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: