Bed & Breakfast - 1 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Lublaňi. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Lublaně, kde najdeme města Dol pri Ljubljani, Domžale, Medvode, Skaručna a Brezovica.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Mia Guesthouse Ljubljana 

Foto: Mia Guesthouse Ljubljana
Pokojů: 12
Hodnocení hostů
70 %

With a garden and a shared lounge, Mia Guesthouse Ljubljana features accommodation with free WiFi. Some units have a seating area and/or a balcony. Golfing can be enjoyed nearby. Ljubljana Castle is 4.


2. Bed & Breakfast Dežela Okusov 

Foto: Bed & Breakfast Dežela Okusov
Pokojů: 18
Hodnocení hostů
87 %

Set within 2.8 km of Ljubljana Castle and less than 1 km of Kolezija Swimming Pool Complex in Ljubljana, Bed & Breakfast Dežela Okusov features accommodation with free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV.


3. Sašo Rooms 

Foto: Sašo Rooms
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
90 %

Situated in Ljubljana, Sašo Rooms offers accommodation with a terrace. Complimentary WiFi is provided. All units come with a balcony, a kitchen with an oven, and a shared bathroom. A fridge is also available, as well as a coffee machine and a kettle.


4. Isabella Rooms 

Foto: Isabella Rooms
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
92 %

Located in Ljubljana, near Kolezija Swimming Pool Complex, Slovenian National Drama Theatre of Ljubljana and Cankar Hall, Isabella Rooms features free WiFi, and guests can enjoy a garden.


5. Bed and Breakfast Portal 

Foto: Bed and Breakfast Portal
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
72 %

Bed and Breakfast Portal se nachází na klidném místě nedaleko od výjezdu z dálnice, 4 km od centra Lublaně, a nabízí bar, à la carte restauraci, dostatek parkovacích míst a Wi-Fi zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby45 - 51 EUR za noc
Třílůžkový pokoj
osoby94 - 94 EUR za noc
Třílůžkový pokoj typu Comfort
osoby94 - 94 EUR za noc
Čtyřlůžkový pokoj
osoby125 - 125 EUR za noc
Dvoupodlažní apartmá - Annex
osob126 - 126 EUR za noc

6. Janez Rooms 

Foto: Janez Rooms
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
95 %


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: